ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИАМАНТЕНА КОРОНА М14 20ММ / 2290531420“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 18Х400ММ / 2204618400 Свредло за бетон 18х400мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 18х400мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф16MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф16MM / 154601
Купи
Бърз преглед
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123 Нож за прободен трион, предназначен е за рязане на тънки до дебели ламарини, тръби, профили до 10 мм и алуминий до 30 мм.
МАТЕРИАЛ HSS
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 75 мм.
ЗАХВАТ Т-захват
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 65MM TMP 8
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 65MM TMP 8 / 338603
  • Магнит: да
  • Материал: Cr-V
  • Присъединителен размер: 1/4"
  • Размер: 8 mm
  • Дължина: 65 mm
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф10Х260MM / 153667
ДЪЛЖИНА 260 мм.
ДИАМЕТЪР 10 мм.
ЗАХВАТ SDS+
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ Бетон
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х1000MM /153815
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х1000MM
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
  • ДИАМЕТЪР, Ф/ММ 20
    РАБОТНА ДЪЛЖИНА, ММ 850
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P 40 5 БРОЯ
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P 40 5 БРОЯ / 184101
  • Размер: 93 х 230 мм.
  • Едрина на зърното: Р40
  • 5 броя в комплект
Нож за зеге
НОЖ ЗА ЗЕГЕ CARBIDE T““ 100(75)4.3MM 1БР. RD-CT141HM / 155417
  • Дължина: 100 mm
  • Захват: T-образен
  • Материал: Carbide
  • Предназначение: Дърво
  • Работна дължина: 75 mm
  • Стъпка: 4.3 "