ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БЯЛА ШКУРКА Р100“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
БОРКОРОНА DIAMOND Ф25 / 157778
Сравняване
БОРКОРОНА DIAMOND Ф25 / 157778
Размер Ф25
Бърз преглед
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф20Х350MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф20Х350MM / 153628
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф20Х350MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 350mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 20mm
  • Работна дължина: 300mm
НОЖ ЗА МНОГОФУНКЦИОНАЛЕН ИНСТРУМЕНТ ЗА ДЪРВО RAIDER Ф87MM CRV
НОЖ ЗА МНОГОФУНКЦИОНАЛЕН ИНСТРУМЕНТ ЗА ДЪРВО RAIDER Ф87MM CRV / 155603
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: за дърво
РАЗМЕР: 87ММ
Марка Gross
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 254Х80ТХ30MM / 163152
163152 ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 254Х80ТХ30MM
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф65ММ / 154815 Боркорона за бетон Ф65мм - подходяща за пробиване на работни отвори в твърди и плътни материали, при изграждане и монтаж на конзоли за електрически ключове, контакти, разпределителни кутии и др.
Размер Ф65мм