ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф8Х350MM / 153664
Сравняване
ДЪЛЖИНА 350 мм.
ДИАМЕТЪР 8 мм.
ЗАХВАТ SDS+
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ Бетон
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Шкурка за виброшлайф Райдър
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 93Х230 P180 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180104
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 93Х230 P180 С 8 ОТВОРА 10БР
Технически параметри:
  • размер: 93х230 P 180
  • 8 отвора
  • 10 броя
Купи
Бърз преглед
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф150ММ
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф150ММ Шкурка с отвори ф150мм  - залепва се чрез велкро и е предназначена за шлайфане на дърво и мазилка.
Абразив Р80
Диаметър 150мм
Подходящ за Ротационен шлайф
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 9ММ / 7179009
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 9 ММ ПОКРИТИЕ ОТ ТИТАНОВ НИТРИД
Диаметър 9мм
Покритие Титанов нитрит
ДИСК ЛАМЕЛЕН Ф 125 ЗА НЕРЪЖД. СТОМАНА ВЮРТ
ДИСК WURTH ЛАМЕЛЕН Ф 125 / 0578785120
Марка WÜRTH
Тип За шлайфане
Приложение За неръждаема стомана
Вид Ламелен
Едрина P120
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф35Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф 35Х1000 MM /153820
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф35Х1000MM
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф10Х210MM / 153666
ДЪЛЖИНА 210 мм.
ДИАМЕТЪР 10 мм.