ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК WURTH ЛАМЕЛЕН Ф 125 / 0578785120“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 254Х80ТХ30MM / 163152
163152 ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 254Х80ТХ30MM
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
Размер 1/2
Марка Matrix
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 30 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709289
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
БОРКОРОНА HSS Ф22 / 157821
БОРКОРОНА HSS Ф22 / 157821
Размер Ф22
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф5 (50X85MM) /157726
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф5 (50X85MM)
ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА, 1/2, 16MM, С КЛЮЧ, RAIDER RD-KC13
ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА 1/2 16MM С КЛЮЧ RD-KC13 / 139001
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 160 ММ HARDY
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 160 ММ HARDY /2204512160
Свредло SDS - PLUS за бетон 12x160mm.