ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф8Х350MM / 153664“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
АКСЕСОАРИ ЗА МНОГОФУНКЦИОНАЛЕН ИНСТРУМЕНТ 10БРОЯ
Сравняване
Захват: B&D
Предназначение: Многофункционални инструменти
БИТ ЗА ГИПСОКАРТОН 25ММ / 11455 Бит за гипсокартон 25мм - с магнит и ограничител, предназначен за работа с гипсокартон и мека дървесина. Предпазва плоскостта от нараняване.
Размер PH2 Х 25 мм.
Марка Gross
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH SDS-PLUS 10/160 ММ
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH SDS-PLUS 10/160 ММ / C0648771016
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР 10 мм.
ОБЩА ДЪЛЖИНА 160 мм.
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 100 мм.
ЗАХВАТ SDS-plus
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 14 Х 160 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710249
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
РАЗМЕР: 3 х 240 мм
МАТЕРИАЛ: стомана
ПРИЛОЖЕНИЕ: за метал
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 8Х260ММ / C0648778026
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 8Х260ММ / C0648778026 Свредло за бетон 8х260мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 8х260мм
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 8Х160 / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 8Х160 / MTS16008 Свредло SDS P-4 KINETIX е с диаметър 8 мм и L1: 160 мм. Предимствата на този вид свредла са бързината на смяната на инструмента, лесно обслужване и надеждност.
Серия KINETIX
Размер 8 мм / 160 мм
Модел SDS P-4
ДИСК ЗА МЕТАЛ GROSS 115 Х 1,0 ММ / 7375277
ДИАМЕТЪР 115 мм.
ДЕБЕЛИНА 1 мм.
ПОДХОДЯЩ За ъглошлайфи с диаметър на отвора 22,23 мм.