ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ЗА МЕТАЛ GROSS 115 Х 1,0 ММ / 7375277“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
МАТЕРИАЛ Стомана
ДИАМЕТЪР 125 мм.
РАЗМЕР НА ОТВОРА 22.2 мм
Предназначен за Рязане на стомана
Бърз преглед
Нож за зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT101D / 155409
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT101D RAIDER
  • Изработени от високовъглеродна стомана
  • Подходящ за твърда и мека дървесина, както и ламинирани плоскости
  • Универсален "T" захват
  • Дължина: 100mm
  • Захват: T-образен
  • Материал: HCS
  • Предназначение: Дърво
  • Работна дължина: 75mm
  • Стъпка: 6tpi
Размер Ф20
ща за пробиване на отвори в гранитогрес, гранит, мрамор, камък, варовик, бетон, порцелан, керамика.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 8Х110ММ / C0648778011
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 8Х110ММ / C0648778011 Свредло за бетон 8х110мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 8х110мм
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-60
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-60 / 164102
164102 ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-60
СВРЕДЛО CROSS HEAD SDS-PLUS Ф6Х210MM / 153658
ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА, 1/2, 16MM, С КЛЮЧ, RAIDER RD-KC13
ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА 1/2 16MM С КЛЮЧ RD-KC13 / 139001