ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Шкурка
Бърз преглед
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704229
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 30 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.
Купи
Бърз преглед
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 65MM TMP 8
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 65MM TMP 8 / 338603
  • Магнит: да
  • Материал: Cr-V
  • Присъединителен размер: 1/4"
  • Размер: 8 mm
  • Дължина: 65 mm
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 5ММ / 7175009
Диаметър 5 mm
Покритие Титанов нитрит
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х110ММ / 70658
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х110ММ / 70658 Свредло за бетон Gross 10х110мм - произведено от марката Gross, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 10х110мм
Марка Gross
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф4 (40X75MM) /157725
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф4 (40X75MM)
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф25MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф25MM / 154603
  • Подходящ за пробиване в меко, твърдо дърво и фурнирни плочи
  • Меко дърво: 600-800 min-1
  • Твърдо дърво: 400-600 min-1
Спецификация:
  • Опашка: 8mm
  • Широчина: 25mm