ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „НОЖ ЗА ЗЕГЕ 127ММ“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
140103 3/8" 56 Other Brands 1.3
Сравняване
ВЕРИГА ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН 3/8.050″“ (1.3MM) 56″““ / 140103
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДИСК ДИАМАНТЕН WET 125X22.2MM RD-DD9
ДИСК ДИАМАНТЕН WET 125X22.2MM RD-DD9 / 162106
Диамантен диск Raider RD-DD9
  • Тип: Диамантен - Мокро рязане
  • Здрав и устойчив на износване с висока скорост на рязане
  • Притежава фланец за повече стабилност и по-малко вибрации
  • Вътрешен диаметър на диска: 22mm
  • Дебелина на диска: 2mm
  • Диаметър на диска: 125mm
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 254Х80ТХ30MM / 163152
163152 ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 254Х80ТХ30MM
Шкурка MTX, Кръгла, За шлифовъчна машина, Самозалепваща, Перфорирана, P 180, 125 mm, 5 бр.
ШКУРКА КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА САМОЗАЛЕПВАЩА P150 / 738079
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, перфорирана, P 150, 125 mm, 5 бр. MTX Germany
  • Производител: MTX Germany
БОРКОРОНА HSS Ф67 / 157831
БОРКОРОНА HSS Ф67 / 157831
Размер Ф67
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 22Х310 / MTS31022
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 22Х310 / MTS31022 Свредло sds-p4 kinetix 22Х310 е с диаметър 22 мм и L1: 310 мм. Важно правило за работа със свредла, които имат захвати SDS е, че трябва да смажете опашката преди употреба.
Серия: KINETIX
Размер: 22 мм / 310 мм
Модел: SDS P-4
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО 3.0 ММ/1 БРОЙ
РАЗМЕР: 3 мм
МАТЕРИАЛ: Стомана
Диаметър Ф8
Работна дължина 101мм