ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО 3.0 ММ/1 БРОЙ“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MUNGO SDS PLUS 6 Х 110
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MUNGO SDS PLUS 6 Х 110 В основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”, която представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка, или шлицов захват.
Марка: MUNGO
Предназначение: За бетон
Размер: 6 х 110 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО, 190 Х 30 ММ, 48 ЗЪБА// MTX
ДИСК MATRIX ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО, 190 Х 30 ММ, 48 ЗЪБА// MTX / 732199
732199 ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО, 190 Х 30 ММ, 48 ЗЪБА// MTX
Купи
Бърз преглед
НОЖ ЗА ПРОБОДЕН ТРИОН ЗА ДЪРВО 'T' 2 БР. КОМПЛЕКТ
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 100(75)3.0MM 2БР. RD-WT111 / 155402
Технически характеристки
ДИСК ЗА МЕТАЛ 230Х3Х22.2MM RDP
ДИСК ЗА МЕТАЛ 230Х3Х22.2MM RDP / 160128
160128 ДИСК ЗА МЕТАЛ 230Х3Х22.2MM RDP
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123 Нож за прободен трион, предназначен е за рязане на тънки до дебели ламарини, тръби, профили до 10 мм и алуминий до 30 мм.
МАТЕРИАЛ HSS
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 75 мм.
ЗАХВАТ Т-захват
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф4.2MM 1БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф4.2MM 1БРОЯ / 157686
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х2.5Х22.2MM RDP
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х2.5Х22.2MM RDP / 160122
160122 ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х2.5Х22.2MM RDP
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х310MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х310MM / 153653
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х310MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 310mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 250mm