ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРКОРОНА HSS Ф67 / 157831“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Стъргало с 10 ножчета TMP
Сравняване
СТЪРГАЛО TOPMASTER С 10 НОЖЧЕТА / 379904
  • Бърза и лесна смяна на резците
  • Подходящо е за отстраняване на лепила или боя от стъкло или метални повърхности
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БОРКОРОНА HSS Ф22 / 157821
Размер Ф22
Бърз преглед
Шкурка
ШКУРКА MATRIX ЗА ЛЕНТОВА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, P 100, 75 Х 533 / 742849
Шкурка за лентова шлифовъчна машина, P 100, 75 х 533 mm, 3 бр. от MTX. Шкурка за лентова за шлайф машини. Абразив - алуминиев оксид върху тъканна основа с висока якост на разкъсване. Влагоустойчива. Предназначена е за шлайфане на пофърхности от метал, дърво, пластмаса и др. Опаковка - кутия по 3 бр.
Ножове за ренде
НОЖОВЕ ЗА РЕНДЕ ЕЛЕКТРИЧЕСКО 82MM 2БРОЯ / 209937
  • НОЖОВЕ ЗА РЕНДЕ ЕЛЕКТРИЧЕСКО 82MM 2БР
СВРЕДЛО CROSS HEAD SDS-PLUS Ф6Х210MM / 153658
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS+TIN, Ф3.0MM 2 БРОЯ / 150659
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 20Х600ММ / 2204620600 Свредло за бетон 20х600мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 20х600мм
ДИСК ЗА НЕМЕТАЛ 180Х3.2Х22.2MM
ДИСК ЗА НЕМЕТАЛ 180Х3.2Х22.2MM / 161102
161102 ДИСК ЗА НЕМЕТАЛ 180Х3.2Х22.2MM