ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS+TIN, Ф3.0MM 2 БРОЯ / 150659“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИСК ПОДЛОЖЕН ЗА БОРМАШИНА И ЪГЛОШЛАЙФ СЪС САМОЗАЛЕПВАЩА ОСНОВА
Сравняване
  • Модел: TD762189
  • Тегло: 0.04kg
  • Размери: 3.30cm x 3.90cm x 3.00cm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ / 157696
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 2.5 мм
  • Обща дължина: 57 мм
  • Дължина на свредлото: 30 мм
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 2ММ / 7172009
Диаметър 2 mm
Покритие Титанов нитрит
Диаметър 5 mm
Покритие Титанов нитрит
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф10Х350MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф10Х350MM / 153668
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф10Х350MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 350mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 10mm
  • Работна дължина: 300mm
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф18Х350MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф18Х350MM / 153627
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф18Х350MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 350mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 18mm
  • Работна дължина: 300mm
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 210Х24ТХ30 ММ / 163133
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф5.0MM 1 БРОЙ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф5.0MM 1 БРОЙ / 157688