ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 5ММ / 7175009“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
ЧАШКОВИДНА ЧЕТКА ЗА ЪГЛОШЛАЙФ 150ММ / 746079 Чашковидна четка за ъглошлайф 150мм - изработена от качествени материали.
Размер 150мм
Предназначение За ъглошлайф
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДИСК ЗА МЕТАЛ 125Х3Х22.2MM RDP
ДИСК ЗА МЕТАЛ 125Х3Х22.2MM RDP / 160125
160125 ДИСК ЗА МЕТАЛ 125Х3Х22.2MM RDP
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф18Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф18Х1000MM /153813
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф18Х1000MM
  • Свредлото SDS Max на Raider e изработено от висококачествена стомана.
  • Гаранция за неговата устойчивост и дълъг експлоатационен живот.
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф35ММ / 154813 Боркорона за бетон Ф35мм - подходяща за пробиване на работни отвори в твърди и плътни материали, при изграждане и монтаж на конзоли за електрически ключове, контакти, разпределителни кутии и др.
Размер Ф35мм
Предназначение за бетон
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО, 16 ММ, 6-СТЕННА ОПАШКА
РАЗМЕР: 16 мм
ОПАШКА: 6-стенна
МАТЕРИАЛ: стомана
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 12Х260ММ / 2204612260 Свредло за бетон 12х260мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 12х260мм
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM / 153638
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 100mm