ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 13БР Ф1.5-6.5MM HSS КОМПЛЕКТ
Сравняване
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 13БР Ф1.5-6.5MM HSS КОМПЛЕКТ /157104
  • 13 броя
Марка SPD
Модел T144
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 10Х600ММ / 2204610600 Свредло за бетон 10х600мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 10х600мм
ЛАМЕЛЕН ДИСК WURTH Ф115 ММ P120 / C0578780120
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ За рязане на неръждаема стомана
ДИАМЕТЪР 115 мм.
ЕДРИНА ЗЪРНО Р120
ОПИСАНИЕ Подходящ за рязане в: Дърво
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 190Х60ТХ30MM / 163148
Подходящ за рязане в:
  • Дърво
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К100 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К100 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ / 180715
Спецификация:
  • Абразивност: 100mm
  • Диаметър: 150mm
  • Отвори: 6бр.
  • Предназначение: Ексцентършлайф
  • Разфасовка: 10бр.
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 9 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф5.0MM 1 БРОЙ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф5.0MM 1 БРОЙ / 157688