ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 9 ВАЛЕРИЙ“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х310MM
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х310MM / 153653
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х310MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 310mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 250mm
  • Диск за циркуляр за дърво, 150х22mm, 40 зъба - неповторими оферта от нас за вас.
Купи
Бърз преглед
Шкурка
ШКУРКА КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА САМОЗАЛЕПВАЩА P60 125 мм 5 БРОЯ / 738039
  • Модел:TD738039
  • Тегло с опаковка:0.05kg
  • Опаковка:2.05cm x 5.70cm x 2.80cm
  • SKU:TD738039
Шкурка за ъглошлайф, самозалепваща, перфорирана, P 60, 125mm, 5бр, 738039, MTX
CONDOR СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО 6.0 ММ
  • Свредлата от този вид са по-гъвкави и позволяват огъване до по-голям градус преди да се счупят.
  • Отличават се с изключително здравата и солидна сърцевина, както и с по-голяма дебелина.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM / 153638
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 100mm
ФРЕЗЕРИ ЗА ОТВОРИ Ф15,20,25,30,35MM TCT 5 БРОЯ КОМПЛЕКТ
ФРЕЗЕРИ ЗА ОТВОРИ Ф15,20,25,30,35MM TCT 5 БРОЯ КОМПЛЕКТ/ 157502
Фрезери за отвори Raider Комплект: 5 бр. в дървена кутия. Размер: Ф15, Ф20, Ф25, Ф30 и Ф35мм.
ДИСК ДИАМАНТЕН ЗА СУХО РЯЗАНЕ СЕГМЕНТИРАН 180 Х 22.2ММ / 731759 Диск диамантен за сухо рязане, сегментиран, 180х22,2mm, 731759, MTX
  • Модел:TD731759
  • Тегло с опаковка:0.15kg
  • Опаковка:2.90cm x 3.80cm x 2.90cm
  • SKU:TD731759
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф9.5 MM H38 MMФ8 MM С ЛАГЕР
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф9.5 MM H38 MMФ8 MM С ЛАГЕР / 154405
  • С лагер
  • Диаметър на опашката: Ф8мм
  • Размер на фрезера: 9.5 х 38мм