ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф9.5 MM H38 MMФ8 MM С ЛАГЕР / 154405“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Подсказка
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MATRIX , 22 Х 400 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710529
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БЪРКАЛКА С ПЛОСКА СПИРАЛА Ф100X600XHEX 10MM
БЪРКАЛКА С ПЛОСКА СПИРАЛА Ф100X600XHEX 10MM / 329927
  • Диаметър: 100 mm
  • Дължина: 600 mm
  • Захват: HEx10
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 8Х160 / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 8Х160 / MTS16008 Свредло SDS P-4 KINETIX е с диаметър 8 мм и L1: 160 мм. Предимствата на този вид свредла са бързината на смяната на инструмента, лесно обслужване и надеждност.
Серия KINETIX
Размер 8 мм / 160 мм
Модел SDS P-4
Диаметър Ф3.5
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
НОЖ ЗА ПРОБОДЕН ТРИОН ЗА ДЪРВО 'T' 2 БР. КОМПЛЕКТ
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 100(75)3.0MM 2БР. RD-WT111 / 155402
Технически характеристки
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН MTX 80ММ / 703319
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН MTX 80ММ / 703319 Боркорона за бетон 80мм - подходяща за пробиване на работни отвори в твърди и плътни материали, при изграждане и монтаж на конзоли за електрически ключове, контакти, разпределителни кутии и др.
Размер 80мм
Предназначение за бетон
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, P 150, 125 mm, 10 бр. от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
ШКУРКА MATRIX КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, САМОЗАЛЕПВАЩА, / 738609
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 19БР Ф1.0-10MM HSS + TIN
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 19БР Ф1.0-10MM HSS + TIN / 157108
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
  • Комплект свредла за метал с титаниево покритие 19бр.
  • Размери:От ф1.0 до 10мм