ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРКОРОНА ЗА БЕТОН MTX 80ММ / 703319“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Нож зеге за дърво
Сравняване
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 116(90)3.0MM 2БР. RD-WT301C / 155410
155410 НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 116(90)3.0MM
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К80 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К80 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ / 180714
Спецификация:
  • Абразивност: 80mm
  • Диаметър: 150mm
  • Отвори: 6бр.
  • Предназначение: Ексцентършлайф
  • Разфасовка: 10бр.
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф6 MM 1 БРОЙ
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф6 MM 1 БРОЙ / 157734
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф6 MM 1 БРОЙ
  • С цилиндрична опашка За чист отвор в дървото
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ / 157722
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 10 мм
  • Обща дължина: 133 мм
  • Дължина на свредлото: 87 мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4.8ММ / 7174809
Диаметър 4.8 mm
Покритие Титанов нитрит
Шкурка за виброшлайф 93х230 P150 с 8 отвора 10бр
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 93Х230 P150 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180113
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х110MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х110MM / 153633
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х110MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 110mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 10mm
  • Работна дължина: 50mm
Подходяща за ръчна работа
Размер 230 х 280 мм