ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ВОДНА ШКУРКА 23Х28СМ Р50“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Шкурка
Сравняване
ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф60MM K 60 / 183503
Описание, детайли - Raider Шкурка ламелна за бормашина Ф60мм K60 - Raider (183503)
Ламелна шкурка за бормашина Raider. Размер Ф60 мм. Едрина на зърното - K60.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф25MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф25MM / 154603
  • Подходящ за пробиване в меко, твърдо дърво и фурнирни плочи
  • Меко дърво: 600-800 min-1
  • Твърдо дърво: 400-600 min-1
Спецификация:
  • Опашка: 8mm
  • Широчина: 25mm
Вид Комплект с 11 части
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф30ММ / 154812 Боркорона за бетон Ф30мм - подходяща за пробиване на работни отвори в твърди и плътни материали, при изграждане и монтаж на конзоли за електрически ключове, контакти, разпределителни кутии и др.
Размер Ф30мм
Предназначение за бетон
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф3 MM 2 БРОЯ / 157731
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН MTX 80ММ / 703319
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН MTX 80ММ / 703319 Боркорона за бетон 80мм - подходяща за пробиване на работни отвори в твърди и плътни материали, при изграждане и монтаж на конзоли за електрически ключове, контакти, разпределителни кутии и др.
Размер 80мм
Предназначение за бетон
ДИСК ЛАМЕЛЕН Ф 125
ДИСК WURTH ЛАМЕЛЕН Ф 125 / 057878560
Марка: Wurth
Тегло: 0.07 KGS
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф20Х450MM
СВРЕДЛО RAIDER SDS-PLUS Ф20Х450MM / 153613
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф20Х450MM
ДЪЛЖИНА: 450 мм
ДИАМЕТЪР: ф 20
РАБОТНА ДЪЛЖИНА: 400 мм