ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК WURTH ЛАМЕЛЕН Ф 125 / 057878560“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123
Сравняване
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123 Нож за прободен трион, предназначен е за рязане на тънки до дебели ламарини, тръби, профили до 10 мм и алуминий до 30 мм.
МАТЕРИАЛ HSS
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 75 мм.
ЗАХВАТ Т-захват
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, P 40, 125 mm, 10 бр. от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
ШКУРКА MATRIX КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, САМОЗАЛЕПВАЩА, / 738359
Купи
Бърз преглед
Свредло за бетон, стоманобетон и тухла Ф6.5 х 210 х 160мм SDS Plus
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 6 Х 160 ММ /2204606160
ДИСК ЗА МЕТАЛ 125Х1.0Х22.2MM A60T INOX RDP
ДИСК ЗА МЕТАЛ 125Х1.0Х22.2MM A60T INOX RDP / 160121
160121 ДИСК ЗА МЕТАЛ 125Х1.0Х22.2MM A60T INOX RDP
Тегло: 0.03кг
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-120
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-120 / 164105
164105 ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-120
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-R Ф7.0 ММ 1 БРОЙ / 157691
ДИАМЕТЪР 7 мм.
ОБЩА ДЪЛЖИНА 109 мм.
ДЪЛЖИНА СВРЕДЛО 69 мм.
Свредло за бетон, 10 х 120 mm, 3-стенна опашка
Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване Изчислено е на ударно пробиване Инструментът е направен от стомана марка 40Х Свредло с две подсилени спирали позволява да подобри отстраняването на продуктите от пробиване и намалява натоварване върху перфоратора Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло Опашката трябва да се смазва.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MTX 10 Х 160 ММ ДВОЙНА СПИРАЛА / 710229
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло