ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
БЯЛА ШКУРКА Р40
Сравняване
БЯЛА ШКУРКА Р100
Цвят Бял
Марка Оргахим
Абразив Р100
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф10Х350MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф10Х350MM / 153668
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф10Х350MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 350mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 10mm
  • Работна дължина: 300mm
Купи
Бърз преглед
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 20 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 20 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704129
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 20 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 20 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.
БЯЛА ШКУРКА Р40
БЯЛА ШКУРКА Р180
Цвят Бял
Марка Оргахим
Абразив Р180
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 10X42MM GADGET
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 10X42MM GADGET / 330583
Материал: Хром – ванадиева стомана
Дължина: 42 мм
Размер на шестограмна вложка: 10 мм
Четка за бормашина плоска
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА ПЛОСКА МЕСИНГ Ф 75MM (3)“““ / 170105
Диаметър 75 mm
Захват Конус
Материал Месинг
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф8Х160MM / 153661
ДЪЛЖИНА 160 мм.
ДИАМЕТЪР 8 мм.
ЗАХВАТ SDS+
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ Бетон
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704229
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 30 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.