ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Подсказка
Сравняване
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 6 Х 260 ММ /2204606260
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 6 Х 260 ММ
  • Четката е направена от стоманена тел
  • Използва се за почистване на метални повърхности от ръжда и кал
  • Тип стойка – М14.
Купи
Бърз преглед
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P150 5 БРОЯ
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P150 5 БРОЯ / 184106
  • Дължина – 93 мм
  • Ширина – 230 мм
  • P 150
Размер Ф8
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM / 154604
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
  • подходящо да се използва за пробиване на глухи отвори в масивно дърво
  • с цилиндрична опашка – Ø8мм
Нож за зеге за дърво&метал "T" 5бр. к-т
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 32 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709709
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло