ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф6 MM 1 БРОЙ
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф6 MM 1 БРОЙ / 157734
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф6 MM 1 БРОЙ
  • С цилиндрична опашка За чист отвор в дървото
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MATRIX, 16 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS PLUS / 710669
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM / 153624
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 100mm
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО 5.0 ММ/1БР.
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА R2.38MM H6.5MM ОПАШКА Ф8MM С ЛАГЕР
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА R2.38MM H6.5MM ОПАШКА Ф8MM С ЛАГЕР / 154407
Спецификация:
  • Опашка: 8mm
  • Работна дължина: 6.5mm
  • Радиус на закръгление: 2.38mm
Марка Булфлекс
ШКУРКА ЗА МНОГОФУНКЦИОНАЛНИ ИНСТРУМЕНТИ 93MM 10БРОЯ VELCRO
ШКУРКА ЗА МНОГОФУНКЦИОНАЛНИ ИНСТРУМЕНТИ 93MM 10БРОЯ VELCRO / 155609
  • Захват: B&D
  • Предназначение: Многофункционални инструменти
  • Размер: 93 mm