ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф20Х350MM
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф20Х350MM / 153628
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф20Х350MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 350mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 20mm
  • Работна дължина: 300mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Свредло за бетон, 8 х 200 mm, цилиндрична опашка от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO ТЪНЪК 115X22.2MM RD-DD21
ДИСК ДИАМАНТЕН RAIDER TURBO ТЪНЪК 115X22.2MM RD-DD21 / 162201
162201 ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO ТЪНЪК 115X22.2MM RD-DD21
Нож за зеге за дърво&метал "T" 10бр. к-т
Нож за зеге
НОЖ ЗА ЗЕГЕ CARBIDE T““ 100(75)4.3MM 1БР. RD-CT141HM / 155417
  • Дължина: 100 mm
  • Захват: T-образен
  • Материал: Carbide
  • Предназначение: Дърво
  • Работна дължина: 75 mm
  • Стъпка: 4.3 "
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ / 157696
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 2.5 мм
  • Обща дължина: 57 мм
  • Дължина на свредлото: 30 мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4ММ / 7174009
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4 ММ ПОКРИТИЕ ОТ ТИТАНОВ НИТРИД
Диаметър 4мм