ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 8 Х 200 ММ /708689“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х460MM
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х460MM / 153620
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х460MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 460mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 10mm
  • Работна дължина: 400mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х160ММ / 70662
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х160ММ / 70662 Свредло за бетон Gross 10х160мм - произведено от марката Gross, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 10х160мм
Марка Gross
Бърз преглед
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К240 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К240 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ / 180720
  • Размер: 115 мм
  • К 240
  • 10 броя в комплект
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS+TIN, Ф3.0MM 2 БРОЯ / 150659
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-R Ф7.0 ММ 1 БРОЙ / 157691
ДИАМЕТЪР 7 мм.
ОБЩА ДЪЛЖИНА 109 мм.
ДЪЛЖИНА СВРЕДЛО 69 мм.
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 65MM TMP 10
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 65MM TMP 10 / 338604
Технически характеристики
  • Магнит: да
  • Материал: Cr-V
  • Присъединителен размер: 1/4"
  • Размер: 10 mm
  • Дължина: 65 mm
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф16Х600MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф16Х600MM /153810
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф16Х600MM Свредлото SDS Max на Raider e изработено от висококачествена стомана, което е гаранция за неговата устойчивост и дълъг експлоатационен живот.
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P150 5 БРОЯ
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P150 5 БРОЯ / 184106
  • Дължина – 93 мм
  • Ширина – 230 мм