ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Четка за бормашина
Сравняване
ЧЕТКА MATRIX ЗА БОРМАШИНА, 40 ММ, ПЛОСКА С ОПАШКА / 744429
Четка за бормашина, 40 mm, плоска с опашка, вълнообразна стоманена тел MTX Germany Четка за бормашина, 40 mm, плоска с опашка, вълнообразна стоманена тел от MTX. Изработена от стоманена тел. Месингово покритие. Използва се за почистване на метални повърхности от ръжда и замърсявания.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
140101 3/8" 50 Other Brands 1.3
ВЕРИГА ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН 3/8.050″“ (1.3MM) 50″““ / 140101
ДИАМАНТЕНА КОРОНА ЗА ПЛОЧКИ М14 68 / 2290531468 Диамантена корона за плочки М14 68мм - качество на изпълнението, дълъг експлоатационен живот на продукта.
Предназначение За плочки
Размер 68мм
КЕЧЕ ЗА ПОЛИРМАШИНА Ø180MM
КЕЧЕ ЗА ПОЛИРМАШИНА Ф180MM / 209935
Технически характеристки
Размер 4.9мм
Твърдост 62-65 HRc
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 20 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS PLUS
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 20 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS PLUS / 709149
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ / 157696
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 2.5 мм
  • Обща дължина: 57 мм
  • Дължина на свредлото: 30 мм
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 18Х300ММ /2204618300 Свредло за бетон 18х300мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 18х300мм