ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЛАМЕЛЕН, АБРАЗИВЕН ДИСК 125 Х 22.2 Х 80 HARDY
Сравняване
ЛАМЕЛЕН АБРАЗИВЕН ДИСК 125 Х 22.2 Х 80 HARDY / 1070411380
ЛАМЕЛЕН АБРАЗИВЕН ДИСК 125 Х 22.2 Х 80 HARDY / 1070411380 Ламелен абразивен диск за ъглошлайф 125x22.2x80 mm Hardy.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM / 153616
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 8mm
  • Работна дължина: 100mm
Купи
Бърз преглед
КОМПЛЕКТ ФРЕЗЕРИ ЗА ОБЕРФРЕЗА RAIDER Ф8 MM 12 БРОЯ / 158303
КОМПЛЕКТ ФРЕЗЕРИ ЗА ОБЕРФРЕЗА RAIDER Ф8 MM 12 БРОЯ / 158303 Фрезери за оберфреза Raider подходящи са за масивно дърво, плоски материали или MDF плоскости.
ДИАМЕТЪР ОПАШКА 8 мм.
БРОЙ В КОМПЛЕКТ 12
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН SDS PLUS 6.5Х310
Предназначение За бетон
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф20MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф20MM / 154602
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф20MM
  • Опашка  8 mm
  • Ширина 20 mm
Шкурка за лентова шлифовъчна машина, P 100, 75 х 457 mm, 3 бр. от MTX. Шкурка за лентова за шлайф машини. Абразив - алуминиев оксид върху тъканна основа с висока якост на разкъсване. Влагоустойчива. Предназначена е за шлайфане на пофърхности от метал, дърво, пластмаса и др. Опаковка - кутия по 3 бр.
ШКУРКА MATRIX ЗА ЛЕНТОВА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, P 100, 75 Х 457 / 742789
  • Шкурка за лентова шлифовъчна машина, P 100, 75 х 457 mm, 3 бр. от MTX.
  • Шкурка за лентова за шлайф машини.
  • Абразив - алуминиев оксид върху тъканна основа с висока якост на разкъсване.
  • Влагоустойчива.
  • Предназначена е за шлайфане на пофърхности от метал, дърво, пластмаса и др.
ВОДАЧ ЗА BI-МЕТАЛНИ БОРКОРОНИ RAIDER HEX ОПАШКА ЗА Ф32-200M / 157757
ЗАХВАТ HEX
ПРИЛОЖЕНИЕ за метал и дърво
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ за BI-метални боркорони Ø 32-200 мм
РАЗМЕР 5/8" (16мм)
Секач SDS-Plus 14x25x250 mm Hardy.
  • Размер: 14 х 250 х 25 мм.