ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Шкурка за виброшлайф Райдър размер 115х280 P 60 с 8 отвора 10бр
Сравняване
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 115Х280 P 60 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180106
Технически параметри:
  • размер: 115х280 P 60
  • 8 отвора
  • 10 броя
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 18 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 18 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704109
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 18 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 18 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.
Купи
Бърз преглед
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, P 60, 115 mm, 10 бр. от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
ШКУРКА MATRIX КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, САМОЗАЛЕПВАЩА, P / 738209
  • Валцовани от високопроизводителна бързорежеща стомана
  • Минимална опасност от счупване
  • Връх на свредлото 118°
БОРКОРОНА HSS Ф40 / 157826
БОРКОРОНА HSS Ф40 / 157826
Размер Ф40
ДИСК ДИАМАНТЕН ЗА СУХО РЯЗАНЕ MATRIX 115 Х 22,2 ММ / 731789
  • Диаметър: 115 мм
  • Размер на отвора: 22.2 мм
  • Вълнообразен
  • Материал: стомана
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 18Х300ММ /2204618300 Свредло за бетон 18х300мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 18х300мм
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM / 153621
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 100mm