ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф20MM / 154602“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф18Х260MM
Сравняване
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф18Х260MM / 153679
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф18Х260MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 260mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 18mm
  • Работна дължина: 200mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДИСК/РЯЗАНЕ METALLINE STD 125 X 1 X 22
ДИСК/РЯЗАНЕ METALLINE STD 125 X 1 X 22 / 38290
Купи
Бърз преглед
БОРКОРОНА С ВОДЕЩО СВРЕДЛО 68MM / 2204800068
БОРКОРОНА С ВОДЕЩО СВРЕДЛО 68MM GRONE / 2204800068
БОРКОРОНА С ВОДЕЩО СВРЕДЛО 68MM GRONE / 2204800068 Боркорона с водещо свредло 68мм - боркорона за бетон с водещо свредло SDS plus. Висококачествена боркорона, предназначена за ударно пробиване на отвори в твърди материали.
Размер 68мм
Марка Grone
БЪРКАЛКА С ПЛОСКА СПИРАЛА Ф100X600XHEX 10MM
БЪРКАЛКА С ПЛОСКА СПИРАЛА Ф100X600XHEX 10MM / 329927
  • Диаметър: 100 mm
  • Дължина: 600 mm
  • Захват: HEx10
Размер Ф22
БОРКОРОНА DIAMOND Ф10 / 157776
БОРКОРОНА DIAMOND Ф10 / 157776
Размер Ф10
Свредло за бетон, 8 х 200 mm, цилиндрична опашка от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany