ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО CONDOR 11 ММ“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
БОРКОРОНА HSS Ф25 / 157822
Сравняване
БОРКОРОНА HSS Ф25 / 157822
Размер Ф25
Бърз преглед
УДЪЛЖЕНИЕ ЗА НАКРАЙНИК 1/4X 60MM CR-V TMP"
УДЪЛЖЕНИЕ ЗА НАКРАЙНИК 1/4X 60MM CR-V TMP“/ 330187
  • Дължина: 60 mm
  • Материал: Cr-V
  • Размер: 1/4 "
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф12Х350MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф12Х350MM / 153671
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф12Х350MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 350mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 300mm
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MATRIX, 14 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710649
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
ДИСК ДИАМАНТЕН ЗА СУХО РЯЗАНЕ СЕГМЕНТИРАН 180 Х 22.2ММ / 731759 Диск диамантен за сухо рязане, сегментиран, 180х22,2mm, 731759, MTX
  • Модел:TD731759
  • Тегло с опаковка:0.15kg
  • Опаковка:2.90cm x 3.80cm x 2.90cm
  • SKU:TD731759
Размер Ф76
Нож за зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT101D / 155409
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT101D RAIDER
  • Изработени от високовъглеродна стомана
  • Подходящ за твърда и мека дървесина, както и ламинирани плоскости
  • Универсален "T" захват
  • Дължина: 100mm
  • Захват: T-образен
  • Материал: HCS
  • Предназначение: Дърво
  • Работна дължина: 75mm
  • Стъпка: 6tpi
Шкурка
ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф80MM / 183505
Марката инструменти Raider е позната и утвърдена на пазара в България от повече от 12 години със съотношението си между ниска цена и качеството което получавате. 183505 ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф80MM