ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „УДЪЛЖЕНИЕ ЗА НАКРАЙНИК 1/4X 60MM CR-V TMP“/ 330187“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
патронник
Сравняване
ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА, КОНУС, Ф16MM, 13MM, С КЛЮЧ, RAIDER RD-KC04
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 26 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709229
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Диаметър Ф4.2
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 115Х6Х22.2MM RDP / 160144
Диск за шлайфане 115х6х22.2мм RDP
  • Вътрешен диаметър на диска: 22mm
  • Дебелина на диска: 6mm
  • Диаметър на диска: 115mm
  • Тип: Шлайфане
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф30ММ / 154812 Боркорона за бетон Ф30мм - подходяща за пробиване на работни отвори в твърди и плътни материали, при изграждане и монтаж на конзоли за електрически ключове, контакти, разпределителни кутии и др.
Размер Ф30мм
Предназначение за бетон
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ / 157697
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 3 мм
  • Обща дължина: 61 мм
  • Дължина на свредлото: 33 мм
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-40
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-40 / 164118
164118 ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-40