ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ / 157697“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х310MM
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х310MM / 153607
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х310MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 310mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 10mm
  • Работна дължина: 250mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БОРКОРОНА HSS Ф65 / 157830
БОРКОРОНА HSS Ф65 / 157830
Размер Ф65
Бърз преглед
КЕЧЕ ЗА ПОЛИРМАШИНА Ф 240 ММ
КЕЧЕ ЗА ПОЛИРМАШИНА Ф 240 ММ RD-PC03 / 209914
КЕЧЕ ЗА ПОЛИРМАШИНА Ф 240 ММ
МОДЕЛ: RD-PC03
Накрайници за монтаж на гипсокартон S2, к-т 10 бр. GD
НАКРАЙНИЦИ ЗА МОНТАЖ НА ГИПСОКАРТОН S2 / 390709
  • Изработени от закалена стомана
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 22 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709169
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО 25MM
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО 25MM / 704169
Размер 25мм
Твърдост 56 HRc
НОЖ ЗА ЗЕГЕ WOODLINE 1,6/2.5/75 HCS – 5 БРОЯ / 2369
Ножът за зеге WoodLine 2.5мм – 1.6мм Berner Berner осигурява чисти и заоблени срезове в дърво.
  • Снабден със средна стъпка на зъбите (2,5 mm) за рязане на тънки дървени материали с дебелина 5-35 mm.
ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО MATRIX 190 Х 20 ММ 48 ЗЪБА / 732149
ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО MATRIX 190 Х 20 ММ 48 ЗЪБА / 732149 Дискът за рязане на дърво MTX разполага с 48 зъба и размери - 190 х 20 мм.
ДИАМЕТЪР 190 мм