ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 254Х60TХ25.4MM RAIDER RD-SB14
Сравняване
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 254Х60TХ25.4MM RD-SB13 / 163114
  • ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 254Х60TХ25.4MM
  • RAIDER RD-SB14
РАЗМЕР: 4.5 х 295 мм
МАТЕРИАЛ: стомана
ПРИЛОЖЕНИЕ: за метал
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф7.0 MM 1 БРОЙ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф7.0 MM 1 БРОЙ / 157720
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф7.0 MM 1 БРОЙ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 7 мм
  • Обща дължина: 109 мм
  • Дължина на свредлото: 69 мм
ШКУРКА ДИСКОВА 120 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ
ШКУРКА ДИСКОВА 120 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ / 1050302212
  • Диаметър: 225 мм.
  • Зърненост: P120
  • 8 отвора
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х1000MM /153815
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х1000MM
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
  • ДИАМЕТЪР, Ф/ММ 20
    РАБОТНА ДЪЛЖИНА, ММ 850
Четка за бормашина
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА ПЛОСКА МЕСИНГ Ф 50MM (2)“““ / 170104
  • Подходяща е за почистване и отстраняване на ръжда, сваляне на боя и др.
  • Отличава се с високо качество и дълъг експлоатационен живот
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 6Х110ММ / 2204506110 Свредло за бетон 6х110мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 6х110мм
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM / 153616
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 8mm
  • Работна дължина: 100mm