ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 254Х60TХ25.4MM RD-SB13 / 163114“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Размер 230 х 2 х 22.2мм
Предназначение За метал
Серия SWATYCOMET
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х210MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х210MM / 153608
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х210MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 210mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 150mm
Купи
Бърз преглед
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123 Нож за прободен трион, предназначен е за рязане на тънки до дебели ламарини, тръби, профили до 10 мм и алуминий до 30 мм.
МАТЕРИАЛ HSS
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 75 мм.
ЗАХВАТ Т-захват
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, P 60, 115 mm, 10 бр. от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
ШКУРКА MATRIX КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, САМОЗАЛЕПВАЩА, P / 738209
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 230X22.2MM RD-DD07
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 230X22.2MM RD-DD07 / 162111
162111 ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 230X22.2MM RD-DD07
СВРЕДЛО CROSS HEAD SDS-PLUS Ф6Х210MM / 153658
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 2.5 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
Свредло за бетон Диаметър: Ф 6мм Дължина: 210мм Работна дължина: 150мм Захват: SDS Plus
  • Свредло за бетон
  • Диаметър: Ф 6мм
  • Дължина: 210мм
  • Работна дължина: 150мм