ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „НАКРАЙНИЦИ ЗА МОНТАЖ НА ГИПСОКАРТОН S2 / 390709“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х160MM
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х160MM / 153605
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 10mm
  • Работна дължина: 100mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф6.5 MM 1 БРОЙ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф6.5 MM 1 БРОЙ / 157719
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф6.5 MM 1 БРОЙ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 6.5 мм
  • Обща дължина: 101 мм
  • Дължина на свредлото: 63 мм