ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 210Х60TX30MM / 163115“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф18Х600MM
Сравняване
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф18Х600MM /153812
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф18Х600MM Свредлото SDS Max на Raider e изработено от висококачествена стомана, което е гаранция за неговата устойчивост и дълъг експлоатационен живот.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф8Х260MM / 153663
ДЪЛЖИНА 260 мм.
ДИАМЕТЪР 8 мм.
ЗАХВАТ SDS+
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ Бетон
Свредло за бетон 16х310мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 16х310мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ КОБАЛТОВО Ф 7
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ КОБАЛТОВО Ф 7
  • Произведени от високопроизводителна бързорежеща стомана.
  • Ъгъл при върха на свредлото 135 градуса за оптимално премахване на материал.
  • Самоцентриращи благодарение на раздвоения връх – за пробиване без предварително центриране.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 210Х24ТХ30 ММ / 163133
Марка Gross
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS+TIN, Ф3.0MM 2 БРОЯ / 150659