ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „КЕЧЕ ЗА ПОЛИРМАШИНА Ф 240 ММ RD-PC03 / 209914“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
БОРКОРОНА CARBIDE Ф53 MM
Сравняване
БОРКОРОНА CARBIDE Ф53 / 157770
Размер Ф53
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА СТЪКЛО Ф4 MM
СВРЕДЛО ЗА СТЪКЛО Ф4 MM / 157764
СВРЕДЛО ЗА СТЪКЛО Ф4 MM
ДИАМЕТЪР: ф 4 мм
ЗАХВАТ: Цилиндричен
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: Стъкло/керамика
Купи
Бърз преглед
БОРКОРОНА HSS Ф22 / 157821
БОРКОРОНА HSS Ф22 / 157821
Размер Ф22
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704229
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 30 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.
НОЖ ЗА САБЛЕВИДЕН ТРИОН ЗА ДЪРВО 2БРОЯ 240X19X1.5MM (5ММ)
НОЖ ЗА САБЛЕВИДЕН ТРИОН ЗА ДЪРВО 2БРОЯ 240X19X1.5MM (5ММ) / 155502
  • Дължина: 240 mm
  • Захват: Стандартен
  • Материал: HCS
  • Предназначение: Саблевиден трион
  • Работна дължина: 240 mm
  • Стъпка: 5 tpi
БОРКОРОНА CARBIDE Ф73 / 157771
Размер Ф73
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х600MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х600MM /153814
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х600MM Свредло SDS-max на производителя Raider. Изработено от висококачествена стомана, осигуряваща неговата здравина и дълъг живот.
ДИАМАНТЕНА КОРОНА М14 28ММ / 2290531428 Диамантена корона М14 28мм - силно агресивна, равномерна и бърза работа с материала. Сегментът, създаден чрез вакуумно запояване, е гаранция за възможно най-високо качество на свързване и устойчивост на корозии.
Размер 28мм