ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-100
Сравняване
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-100 / 164121
164121 ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-100
Описание Диск за рязане на метал
Външен диаметър 125 мм
Вътрешен диаметър 22 мм
Дебелина 3 мм
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ ПОЛИРАНО MTX 4.1ММ / 715419
Размер 4.1мм
Твърдост 62-65 HRc
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 6,5 Х 110 ММ ,ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS /710099
  • Твърдосплавната пластина има специално заточване.
  • Изработени от стомана клас 40Х.
  • Подобрено отвеждане на материала..
  • Увеличено напречно сечение на централната част, което намалява вибрациите.
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 210 ММ
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 210 ММ /2204612210
  • Предназначено за пробиване на дупки в твърди материали: бетон, камък, тухла.
  • Опашка - SDS PLUS.
  • Високочестотна закалка.
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM / 154604
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
  • подходящо да се използва за пробиване на глухи отвори в масивно дърво
  • с цилиндрична опашка – Ø8мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ / 157722
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 10 мм
  • Обща дължина: 133 мм
  • Дължина на свредлото: 87 мм