ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
четки за бормашина
Бърз преглед
БОРКОРОНА HSS Ф65 / 157830
БОРКОРОНА HSS Ф65 / 157830
Размер Ф65
Бърз преглед
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM / 154604
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
  • подходящо да се използва за пробиване на глухи отвори в масивно дърво
  • с цилиндрична опашка – Ø8мм
ДИСК ЗА МЕТАЛ 125Х3Х22.2MM RDP
ДИСК ЗА МЕТАЛ 125Х3Х22.2MM RDP / 160125
160125 ДИСК ЗА МЕТАЛ 125Х3Х22.2MM RDP
НАКРАЙНИК PZ0 25 ММ
НАКРАЙНИК PZ0 25 ММ
  • Изработен от прецизно закалена хром-ванадий-молибденова стомана.
  • Пясъкоструйно покритие.
  • Многофункционални накрайници, създадени за нормална употреба.
  • Устоичиви на протриване и откъсване.
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS+TIN Ф3.5 MM 2 БРОЯ
ШКУРКА
ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф80MM K120 / 183506
183506 ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф80MM K120