ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS+TIN Ф3.5 MM 2 БРОЯ“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Нож зеге за дърво
Сравняване
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 116(90)3.0MM 2БР. RD-WT301C / 155410
155410 НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 116(90)3.0MM
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф6Х160MM / 153657
ДЪЛЖИНА 160 мм.
ДИАМЕТЪР 6 мм.
ЗАХВАТ SDS+
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ Бетон
ДИСК ДИАМАНТЕН МОКРО РЯЗАНЕ 180ММ / 731879 Диамантен диск мокро рязане 180мм -  непрекъснат ръб, 180 х 22,2 mm PREMIUM от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany.
Размер 180х22.2мм
Марка Матрикс
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф16Х400MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф16Х400MM / 153804
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф16Х400MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 400mm
  • Захват: SDS-Max
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 250mm
Шкурка за виброшлайф 115х280 P 40 с 8 отвора 10бр
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 115Х280 P 40 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180114
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф18Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф18Х1000MM /153683
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф18Х1000MM
  • Свредло за бетон
  • Опашка със захват SDS Plus
  • Диаметър: Ф 18мм
  • Работна дължина: 950мм
  • Обща дължина: 1000мм