ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф6Х160MM / 153657“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ / 157697
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 3 мм
  • Обща дължина: 61 мм
  • Дължина на свредлото: 33 мм
Бърз преглед
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х3.2Х22.2MM
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х3.2Х22.2MM / 160101
160101 ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х3.2Х22.2MM
Вид Комплект с 11 части
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM GRIT 120 /VELCRO/ 5PCS.
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM GRIT 120 /VELCRO/ 5PCS. / 180728
Спецификация:
  • Абразивност: 120mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Тип: Velcro триъгълна
  • Размер на шкурката: 285mm
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4.5MM / 7174509
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4.5MM / 7174509 Покритие от титанов нитрит увеличава устойчивостта на инструмента в 2-2,5 пъти.
Диаметър 4.5 mm
Покритие Титанов нитрит
ЕКСТРАКТОРИ КОМПЛЕКТ 4БРОЯ TOPMASTER
ЕКСТРАКТОРИ КОМПЛЕКТ 4БРОЯ TOPMASTER / 339701
  • Материал: Cr-Mo steel
  • Присъединителен размер: 1/4"
  • Разфасовка: 4 бр.
  • Изработени от хром-молибденова стомана
  • Удобна кутия за съхранение
Диаметър Ф13
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х350MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х350MM / 153625
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х350MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 350mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 300mm