ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х3.2Х22.2MM / 160101“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
АДАПТЕР RAIDER / 159916
Сравняване
АДАПТЕР RAIDER / 159916
 Предназначение за бетон, за гранит
Вид SDS-Plus
ДИАМАНТЕНА КОРОНА М14 43ММ / 2290531443 Диамантена корона М14 43мм - силно агресивна, равномерна и бърза работа с материала.
Размер 43мм
Марка Grone
Бърз преглед
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100 / 180724
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100
Спецификация:
  • Абразивност: 100mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Тип: Velcro
  • Размер на шкурката: 225mm
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 18Х500ММ / 2204618500 Свредло за бетон 18х500мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 18х500мм
Размер 4.9мм
Твърдост 62-65 HRc
Нож за зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 180(155)4.0MM RD-WT744 / 155419
155419 НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 180(155)4.0MM 2 БРОЯ RD-WT744
РАЗМЕР: 4.5 х 295 мм