ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 180(155)4.0MM RD-WT744 / 155419“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Подсказка
Сравняване
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 26 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709649
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДИСК ПОДЛОЖЕН ЗА БОРМАШИНА И ЪГЛОШЛАЙФ СЪС САМОЗАЛЕПВАЩА ОСНОВА
  • Модел: TD762189
  • Тегло: 0.04kg
  • Размери: 3.30cm x 3.90cm x 3.00cm
Купи
Бърз преглед
ДИСКОВИ ШКУРКИ HARDY TS30R Р150 Ф225 ММ 8 ОТВОРА 3 БРОЯ /1050302215
АБРАЗИВНОСТ 150 мм
ДИАМЕТЪР 225 мм
ОТВОРИ 8
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH 10Х200ММ / 708709
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH  10Х200ММ / 708709 Свредло за бетон 10х200 мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 10х200 мм
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф25.7MM
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф25.7MM
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф25.7MM / 154404
  • Размер: 25.7 мм.
  • Опашка: 8 мм.
  • Лагер
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 185X60TX20.0MM
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 185X60TX20.0MM / 163132
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х210MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х210MM / 153608
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х210MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 210mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 150mm