ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „АДАПТЕР RAIDER / 159916“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 254Х80ТХ30MM / 163152
163152 ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 254Х80ТХ30MM
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф26Х450MM
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф26Х450MM /153615
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф26Х450MM Свредлото на Raider е подходящо за пробиване в бетон и зидария. Моделът е предназначен за перфоратори с SDS Plus захват.
Купи
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 160 ММ /2204612160
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 160 ММ
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 3.5 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
СВРЕДЛА ЗА ДЪРВО Ф3-10MM 15 БРОЯ КОМПЛЕКТ
СВРЕДЛА ЗА ДЪРВО Ф3-10MM 15 БРОЯ КОМПЛЕКТ / 157791
РАЗМЕР: 7 х 370 мм
МАТЕРИАЛ: стомана
ПРИЛОЖЕНИЕ: за метал
МАТЕРИАЛ Стомана
ДИАМЕТЪР 125 мм.
РАЗМЕР НА ОТВОРА 22.2 мм