ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф18Х1000MM /153683“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Шкурка за бормашина
Сравняване
ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф60MM K120 / 183504
183504 ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф60MM K120
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Четка за бормашина
Четка за бормашина, плоска Ø 30 мм, 744409 Плоска с опашка. Диаметър: 30 мм Диаметър на опашката: 6 мм Изработена е от стоманена вълнообразна тел, с месингово покритие. Прилага се за почистване на метални повърхности от ръжда (корозия) на всякакви метални повърхности (стомана, алуминий, цинкова сплав, месинг, мед и др., както и за благородни метали), замърсявания и др.
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 18Х310 KINETIX / MTS31018
СВРЕДЛО SDS-P4 18Х310 KINETIX / MTS31018 Свредло sds-p4 kinetix 18Х310 е с диаметър 18 мм и L1: 310 мм. Важно правило за работа със свредла, които имат захвати SDS е, че трябва да смажете опашката преди употреба.
Серия: KINETIX
Размер: 18 мм / 310 мм
Модел: SDS P-4
УДЪЛЖИТЕЛ ГЪВКАВ, ЗА БИТОВЕ, 145 ММ
  • Дължина: 145 мм.
  • Марка: GROSS
ДИСК ЛАМЕЛЕН Ф 125 ЗА НЕРЪЖД. СТОМАНА ВЮРТ
ДИСК WURTH ЛАМЕЛЕН Ф 125 / 0578785120
Марка WÜRTH
Тип За шлайфане
Приложение За неръждаема стомана
Вид Ламелен
Едрина P120
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф35Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф 35Х1000 MM /153820
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф35Х1000MM
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 26 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709649
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф22Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф22Х1000MM /153684
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф22Х1000MM Свредлото SDS Plus на Raider e изработено от висококачествена стомана, което е гаранция за неговата устойчивост.
  • Диаметър на свредлото: 22 мм.;
  • Обща дължина на свредлото: 1000 мм.;
  • Работна дължина на свредлото: 950 мм.