ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 5.5 ВАЛЕРИЙ
Сравняване
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
БОРКОРОНА ЗА КЕРАМИЧНИ ПЛОЧКИ 73ММ / 728549 Боркорона за керамични плочки 73мм - боркороните са направени от въглеродна стомана. Върху режещия край на коронката има покритие от волфрамов карбид, което осигурява точен и акуратен отвор в крехките материали.
Размер 73 мм
Предназначение За керамични плочки
ДИСК ДИАМАНТЕН МОКРО РЯЗАНЕ 180ММ / 731879 Диамантен диск мокро рязане 180мм -  непрекъснат ръб, 180 х 22,2 mm PREMIUM от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany.
Размер 180х22.2мм
Марка Матрикс
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф4 (40X75MM) /157725
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф4 (40X75MM)
ДИСК ДИАМАНТЕН СУХО РЯЗАНЕ 115Х22.2ММ / 73019 Режещият сегмент е 10 мм и е свързан с диска чрез лазерно заваряване, за най-добро закрепване.
Размер 115х22.2мм