ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ДИАМАНТЕН МОКРО РЯЗАНЕ 180ММ / 731879“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЛАМЕЛЕН, АБРАЗИВЕН ДИСК 125 Х 22.2 Х 80 HARDY
Сравняване
ЛАМЕЛЕН АБРАЗИВЕН ДИСК 125 Х 22.2 Х 80 HARDY / 1070411380
ЛАМЕЛЕН АБРАЗИВЕН ДИСК 125 Х 22.2 Х 80 HARDY / 1070411380 Ламелен абразивен диск за ъглошлайф 125x22.2x80 mm Hardy.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К100 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К100 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ / 180715
Спецификация:
  • Абразивност: 100mm
  • Диаметър: 150mm
  • Отвори: 6бр.
  • Предназначение: Ексцентършлайф
  • Разфасовка: 10бр.
Размер 10х120мм
Твърдост 62-65 HRc
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф10Х260MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф10Х260MM / 153802
  • Дължина: 260mm
  • Захват: SDS-Max
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 10mm
  • Работна дължина: 110mm
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 8.5 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
СРЕДНА ШКУРКА ЗА ЪГЛОШЛАЙФ Ф125
Начин на залепване Велкро
Абразив P40
Отвори за прах 8 бр
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, P 100, 125 mm, 10 бр. от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
ШКУРКА MATRIX КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, САМОЗАЛЕПВАЩА, / 738509
НОЖ ЗА МНОГОФУНКЦИОНАЛЕН ИНСТРУМЕНТ ЗА ДЪРВО RAIDER Ф87MM CRV
НОЖ ЗА МНОГОФУНКЦИОНАЛЕН ИНСТРУМЕНТ ЗА ДЪРВО RAIDER Ф87MM CRV / 155603