ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СРЕДНА ШКУРКА ЗА ЪГЛОШЛАЙФ Ф125“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА R9.52MM H15.9MM ОПАШКА Ф8MM С ЛАГЕР
Сравняване
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА R9.52MM H15.9MM ОПАШКА Ф8MM С ЛАГЕР / 154408
  • Притежава висококачествени твърдосплавни режещи ръбове
Технически данни:
    • Опашка: 8 mm;
    • Работна дължина: 15.9 mm;
    • Радиус на закръгляне: 9.52 mm;
    • Широчина: 31.7 mm;
    • Лагер;
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Патронник за бормашина
ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА БЪРЗОЗАТЯГАЩ 2-13 ММ MATRIX / 168079
  • Модел:TD168079
  • Тегло с опаковка:0.19kg
  • Опаковка:26.50cm x 2.70cm x 1.80cm
  • SKU:TD168079
Купи
Бърз преглед
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100 / 180724
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100
Спецификация:
  • Абразивност: 100mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Тип: Velcro
  • Размер на шкурката: 225mm
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф7.0 MM 1 БРОЙ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф7.0 MM 1 БРОЙ / 157720
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф7.0 MM 1 БРОЙ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 7 мм
  • Обща дължина: 109 мм
  • Дължина на свредлото: 69 мм
БОРКОРОНИ Ф26/63MM / 157704
БОРКОРОНИ Ф26/63MM / 157704
Вид Комплект с 27 части
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 26 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709229
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
ШКУРКА ДИСКОВА 120 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ
ШКУРКА ДИСКОВА 120 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ / 1050302212
  • Диаметър: 225 мм.