ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО CONDOR 11 ММ
Сравняване
РАЗМЕР: 11 мм
МАТЕРИАЛ: Стомана
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
НАКРАЙНИК PH3 X 50 ММ
НАКРАЙНИК PH3 X 50 ММ
РАЗМЕР: 50 мм
МАТЕРИАЛ: Стомана
ТИП: PH 3
Купи
Бърз преглед
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-40
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-40 / 164118
164118 ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-40
ДИСК ДИАМАНТЕН СУХО РЯЗАНЕ 115Х22.2ММ / 73019 Режещият сегмент е 10 мм и е свързан с диска чрез лазерно заваряване, за най-добро закрепване.
Размер 115х22.2мм
Марка Gross
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.0 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.0 MM 2 БРОЯ / 157695
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.0 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 2 мм
  • Обща дължина: 49 мм
  • Дължина на свредлото: 24 мм
ШКУРКА ДИСКОВА 60 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ
ШКУРКА ДИСКОВА 60 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ / 1050302206
  • Диаметър: 225 мм.
  • Зърненост: P60
  • 8 отвора
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123 Нож за прободен трион, предназначен е за рязане на тънки до дебели ламарини, тръби, профили до 10 мм и алуминий до 30 мм.
МАТЕРИАЛ HSS
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 75 мм.
ЗАХВАТ Т-захват
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф4.0 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф4.0 MM 2 БРОЯ / 157700
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф4.0 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 4 мм
  • Обща дължина: 75 мм
  • Дължина на свредлото: 43 мм