ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ДИАМАНТЕН СУХО РЯЗАНЕ 115Х22.2ММ / 73019“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
ДИСК ДИАМАНТЕН MATRIX МОКРО РЯЗАНЕ 25ММ / 731919
Размер 25мм
Марка Matrix
ДИСК MATRIX ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО, 190 Х 30 ММ, 36 ЗЪБА// MTX / 732869
732869 ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО, 190 Х 30 ММ, 36 ЗЪБА// MTX
Купи
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 12 Х 160 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710239
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Нож за зеге за метал
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА МЕТАЛ T““ 76(50)0.8MM 2БР. RD-MT118G“ / 155411
Подходящ за всички прободни триони с ''T'' захват • Дължина на ножа - 76mm • Работна дължина - 50mm • Дебелина - 0.8mm
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К100 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К100 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ / 180715
Спецификация:
  • Абразивност: 100mm
  • Диаметър: 150mm
  • Отвори: 6бр.
  • Предназначение: Ексцентършлайф
  • Разфасовка: 10бр.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х300ММ / 70680
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х300ММ / 70680 Свредло за бетон Gross 10х300мм - произведено от марката Gross, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 10х300мм
Марка Gross
НАКРАЙНИЦИ К-Т 33БР. GD
НАКРАЙНИЦИ КОМПЛЕКТ GADGET 33 БРОЯ / 390706
НАКРАЙНИЦИ К-Т 33БР. GD
  • Брой в комплект: 33 бр.
  • Магнит: не
  • Материал: Cr-V
  • Присъединителен размер: 1/4"
  • Размер: 1/4"
  • Дължина: 25 mm
ДИСК ЗА НЕМЕТАЛ 180Х3Х22.2MM RDP
ДИСК ЗА НЕМЕТАЛ 180Х3Х22.2MM RDP / 160136
Вътрешен диаметър на диска: 22 mm
Дебелина на диска: 3 mm
Диаметър на диска: 180 mm
160136 ДИСК ЗА НЕМЕТАЛ 180Х3Х22.2MM RDP