ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА R9.52MM H15.9MM ОПАШКА Ф8MM С ЛАГЕР / 154408“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф85MM С ВОДАЧ SDS-PLUS
Сравняване
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф85MM С ВОДАЧ SDS-PLUS / 154816
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-P4 7Х160 KINETIX / MTS16007
СВРЕДЛО SDS-P4 7Х160 KINETIX / MTS16007 Свредло SDS P-4 7Х160 KINETIX е с диаметър 7 мм и L1: 160 мм. Предимствата на този вид свредла са бързината на смяната на инструмента, лесно обслужване и надеждност.
Серия KINETIX
Размер 7 мм / 160 мм
Модел SDS P-4
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х350MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х350MM / 153622
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х350MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 350mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 300mm
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 115Х280 P150 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180116
180116 ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 115Х280 P150 С 8 ОТВОРА 10БР
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM / 153616
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 8mm
  • Работна дължина: 100mm
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 12Х300ММ / 710379 Свредло за бетон 12х300 мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 12х300 мм