ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Подходяща за ръчна работа
Размер 230 х 280 мм
Абразив Р500
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Шкурка
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, P 60, 75 Х 457 / 742769
Купи
Бърз преглед
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, перфорирана, P 100, 125 mm, 5 бр. от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
ШКУРКА КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА САМОЗАЛЕПВАЩА P100 125мм 5 БРОЯ/ 738059
  • Модел:TD738059
  • Тегло с опаковка:0.04kg
  • Опаковка:1.90cm x 5.70cm x 2.85cm
  • SKU:TD738059
РАЗМЕР: 3.5 х 265 мм
МАТЕРИАЛ: стомана
ПРИЛОЖЕНИЕ: за метал
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM / 153673
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 100mm
Размер 230 х 2 х 22.2мм
Предназначение За метал
Серия SWATYCOMET
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ / 157697
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 3 мм
  • Обща дължина: 61 мм
  • Дължина на свредлото: 33 мм